برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۷/۸

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» نکات مهم در مورد بهترین الیاف فرش ماشینی

بهترین نخ فرش ماشینی

بهترین الیاف فرش ماشینی

برای انتخاب هر فرش ماشینی باید جنبه های مختلفی را در نظر گرفت . خرید و انتخاب فرش به رنگ و طرح فرش محدود نمی شود بلکه باید از نظر جنس فرش ، ابعاد ، ماشین آلات بافت ، شانه و تراکم و ... هر قالی ماشینی مورد بررسی قرار گیرد . الیاف متعددی چون نخ پشمی ، نخ اکریلیک ، نخ پلی پروپلین و نخ پلی استر برای تهیه فرش های ماشینی وجود دارند . فرش های ماشینی درجه یک با مواد اولیه مرغوب و الیاف نخ خاب بسیار عالی بافته می شوند .
پس برای انتخاب بهترین نوع الیاف فرش ماشینی می توانید به خصوصیات یک الیاف توجه داشته باشید . مهمترین عامل درکیفیت و دوام فرش های ماشینی جنس نخ به کار رفته در ان ها می باشد و تعداد شانه و تراکم از مسائل بعدی در زمینه کیفیت و دوام فرش هستند . نخ خاب ، نخ تار و نخ پود از الیاف فرش های ماشینی هستند که در ساختار فرش نقش مهمی را ایفا می کنند . تمام ظاهر فرش تحت تاثیر جنس نخ های ان است .
نخ خاب فرش های ماشینی کاشان از بهترین الیاف فرش ماشینی در دنیا هستند . نخ تار و پود قالی های ماشینی درجه یک از پنبه و یا مخلوطی از پنبه و پلی استر است . نوع و جنس نخ تار در استحکام فرش بسیار مهم است و نخ پود جنبه نگهداری الیاف خاب را به زمینه و عمق فرش را دارد .
فرش های صد در صد اکریلیک ماشینی با نخ تار و پود پنبه و پلی استر بافته می شوند . کیفیت الیاف آکریلیک نسبت به بقیه الیاف بیشتر است پس نکته اول در انتخاب فرش ماشینی خوب مربوط به جنس نخ خاب فرش می شود . بهترین نخ موجود در بازار فرش ماشینی از جنس اکریلیک هیت ست شده می باشد .
الیاف اکریلیک از بهترین الیاف فرش ماشینی هستند که طی فرایند هیت ست در برابر ، نور خورشید ، گرما ، گرد و غبار ، شست و شو و ... مقاوم می شوند . عملیات هیت ستینگ به شدت کیفیت و ماندگاری فرش‌های ماشینی را افزایش می دهد . فرش های بافته شده با الیاف اکریلیک بوی مواد نفتی و پلاستیکی نمی دهند و نسبت به الیاف پلی استر نرم تر و لطیف تر می باشند .
قالی های ماشینی اکریلیک را می توان جزء محبوب ترین فرش های ماشینی کاشان دانست زیرا کیفیت بسیار بالایی داشته و از قیمت مناسب تری برخوردارند .
قالی ماشینی تمام اکریلیک هیت ست در برابر دما و حرارت مقاوم است و استحکام و طول عمر زیادی دارد . رنگ فرش های ماشینی صد در صد اکریلیک درخشان و براق می باشد و در طولانی مدت تغییر رنگ ندارد .
انواع فرش ماشینی کاشان با بهترین الیاف
فرش ماشینی 500 شانه
فرش ماشینی 700 شانه
فرش ماشینی 1000 شانه
فرش ماشینی 1200 شانه
فرش ماشینی 1500 شانه
فرش ماشینی ترک
فرش ماشینی گل برجسته
فرش ماشینی فانتزی

فرش های تراکم بالا دارای بهترین نوع الیاف فرش ماشینی هستند . به دلیل تراکم بالا در این محصولات از الیاف بسیار ظریف اکریلیک و الیاف ترک استفاده می شود . قالی های 1000 شانه به بالا را به خاطر ظرافت الیاف و متراکم بودن گره های فرش به نام فرش شبه دستباف معرفی می شوند . از این فرش های ظریف و زیبا برای فرش ماشینی لوکس پذیرایی استفاده می کنند .
فرش های ماشینی ترک و فرش های لوکس 1200 شانه و 1500 شانه به خاطر نازکی ، کم وزنی و کم حجمی و استفاده از نگاره های اصیل سنتی برای فرش مکان های کم تردد و لوکس استفاده می شود .
قالی ماشینی اکریلیک بسیار به فرش های دستباف شباهت دارد و از این رو مورد استقبال تمامی افراد قرار گرفته است . از نکات مهم در مورد بهترین الیاف فرش ماشینی می توان به مواردی چون رنگ پذیری بالای الیاف ، دوام و طول عمر بالای الیاف ، نرمی و لطافت بالا ، عدم پرزدهی ، ضد حساسیت بودن الیاف ، عدم ابرفتگی ، ضد چروک بودن الیاف و زیبایی فوق العاده فرش اشاره داشت .
بهترین الیاف فرش ماشینی که از نوع اکریلیک هستند در برابر پاخور شدن و جذب الودگی مقاوم بوده و در طولانی مدت هیچ گونه تغییر ظاهری ندارند . قالی های ماشینی بافته شده با الیاف اکریلیک ضد حساسیت به راحتی لک نمی شوند و از شست و شوی بسیار راحتی برخوردار هستند .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  چگونه از ریشه های فرش محافظت کنیم ؟
•  مزایای پرداخت کامل صورتحساب یا فاکتور خرید فرش ماشینی به صورت اینترنتی
•  ارسال سریع فرش و ارسال رایگان فرش ماشینی به سراسر کشور
•  قیمت بروز فرش ماشینی کاشان
•  شیوه های پرداخت فرش کاشان
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه