برای مشاهده لیست بروز قیمت فرش ها کلیک نمایید : سه شنبه ۹۹/۳/۶

فرش کاشان
کارخانه فرش ماشینی کاشان
به علت نوسانات قیمت فرش ماشینی ، لطفا تا اطلاع ثانوی قبل از خرید جهت استعلام قیمت جدید محصولات با واحد فروش و سفارشات در ارتباط باشید.

» همه چیز در مورد شستشوی بیش از اندازه فرش ماشینی

شستشوی بیش از اندازه فرش ماشینی

يکي از مهم ترين نکاتي که معمولا خانم هاي خانه دار به آن توجه ويژه اي مي کنند شست و شوي فرش ماشيني مي باشد . چرا که هزينه زيادي را براي خريد فرش هاي ماشيني صرف مي کنند و مهم ترين نکته بعد از خريد يک محصول ، نگه داري از آن مي باشد ، براي اين که بتوانيم عمر محصول مورد نظر خود را افزايش بدهيم ، فرش هاي ماشيني به دليل اين که جنس نخ خابشان از الياف آکريليک و همچنين تار و پود آن از الياف پنبه اصل توليد شده است پس قطعا نگه داري آن به ويژه شست و شوي آن از اهميت ويژه اي برخوردار مي باشد .

گاهي اوقات به دليل شست وشوي پيش از از اندازه فرش ، زيبايي فرش و ظرافت آن به تدريج از بين مي رود و همچنين باعث مي شود فرش رنگ ثابت خود را به مرر زمان از دست بدهد و زبر شود و در آخر نيز عمر فرش کاهش پيدا کند . پس به اين نکته توجه داشته باشيد که مهم ترين نکته بعد از خريد فرش نحوه نگهداري آن مي باشد .
نگه داري فرش :
قبل از شست و شوي فرش به اين نکته توجه کنيد که چگونه از فرش خود نگه داري کنيد تا نيازي به شست و شوي دائمي فرش نداشته باشيد و عمر فرش خود را افزايش دهيد . دقت داشته باشيد تا جايي که برايتان امکان دارد فرش هايتان را در معرض نور خورشيد و همچنين در فضايي که رطوبت دارد نگه داري نکنيد چرا که اين کار به بافت فرش شما آسيب زيادي وارد مي کند . اگر خانه تان طوري طراحي و چيدمان شده که  فرش خانه تان در معرض نور مستقيم خورشيد قرار مي گيريد ، مي توانيد براي اين که پنجره هايتان نور را به طور مستقيم از خود عبور ندهد از پرده هايي با ضخامت بالا استفاده کنيد . که اين کار باعث مي شود روند پوسيدگي و از بين رفتن رنگ فرش به تاخير بيفتد و ديگرلازم به شست و شوي دائمي فرش نخواهد بود .

توجه داشته باشيد که به هيچ عنوان اجسام داغ مانند اتو و يا ظروف داغ را روي فرش نگذاريد ، چرا که به فرش آسيب مي رساند و باعث ناهمواري در بافت فرش و تغيير رنگ آن مي شود .
شست و شوي بيش از اندازه فرش هاي ماشيني :
قبلا به اين نکته اشاره کرده بوديم که فرش هاي ماشيني به دليل مواد اوليه اي که در بافت آن به کار مي رود در شست و شوي پيش از اندازه ممکن است به مرور زمان عمر خود ، زيبايي ، ظرافت و لطافت خود را از دست بدهد که گاهي مشتري به اشتباه فکر مي کند که تمام اين مشکلات به دليل کيفيت نامناسب فرش هاي ماشيني است که از فروشگاه آنلاين فرش کاشان خريداري کرده است . اما اين در حالي است که مشتري بعد ازخريد فرش ماشيني خود به نکاتي که در سايت اشاره شده در رابطه با نحوه ي نگه داري و شست و شوي آن دقت نمي کند . اگر شما فرش مورد نظر خود را از فروشگاه اينترنتي کاشان فرش خريداري کرده ايد مي توانيد از محصولاتي که در رابطه با شست و شوي فرش پيشنهاد شده است خريداري کنيد تا عمر فرش خود را افزايش دهيد .

در ادامه به چند مورد از اين لوازم جانبي اشاره مي کنيم .
1- اسپري لکه بر فرش نانو اصل ؛ که علاوه بر اين که براي شست و شوي فرش کارايي دارد از آن مي توانيم براي لکه هاي آرايشي ، مواد غذايي ، چربي و... استفاده کنيم . اين ماده ي شوينده به صورت اسپري افشان و بدون بو توليد شده تا از حساسيت هاي پوستي جلوگيري کند . قبل از استفاده از اسپري لکه بر ابتدا آن را به خوبي تکان دهيد سپس روي لکه مورد نظر اسپري کنيد و با يک ابر خيس روي لکه را ماساژ دهيد به طوري که کف ايجاد کند ، و در آخر مکان مورد نظر را به خوبي پاک کنيد .
2- محلول لکه بر فرش ؛ به صورت بطري هاي 5 تايي در يک بسته توليد و به فروش مي رسد . قبلا به اين نکته اشاره کرديم که قبل از استفاده از محلول به خوبي آن را تکان دهيد ، سپس مقداري از محلول را روي لکه مورد نظر بريزيد و با يک مسواک يا اسفنج آن را پخش کنيد و بعد از چند دقيقه آن را با يک دستمال خشک محلول را از روي فرش پاک کنيد ، دقت کنيد دستمالي که براي خشک کردن استفاده مي کنيد حتما خشک باشد .
مواردي که ذکر شد مي تواند در شست و شوي راحت تر فرش به شما عزيزان کمک کند ، علاوه بر راحتي در کنار آن کيفيت فرش را نيز بعد از شست و شو ضمانت مي کند . شما مي توانيد اين محصولات را که به نوعي محصولات جانبي مي باشد ، در کنار خريد فرش خود از فروشگاه  اينترنتي کاشان فرش  تهيه کنيد .

برچسب
نـظـرات کاربران
دیگر مطالب کاربردی فرش کاشان
•  راهنمای خرید اینترنتی فرش
•  ضمانت اصل بودن فرش ماشینی
•  استخدام در فرش کاشان
•  شرایط بازگشت یا عودت فرش
•  روش نگهداری و شستشوی فرش ماشینی
مشاوره و پشتیبانی فرش ماشینی کاشان
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه
فرش ماشینی به قیمت درب کارخانه